foto_05.jpg
we need you 1Biuro Karier serdecznie zaprasza na bliskie spotkanie z wolontariatem! Event "ZaQmaj Wolontariat! Od idei do działania! " rozpocznie się już 11.05. między 10 a 14 w holu głównym Audytorium Maximum.

Tego dnia organizujemy stoiska z przedstawicielami różnych fundacji, stowarzyszeń i placówek zapraszających na WOLONTARIAT!

Podczas wydarzenia spotkasz:

• Uniwersytet Dzieci
  • Mazowiecką Wojewódzką Komendę OHP
  • White Star Foundation
  • AIESEC
  • Centrum Księdza Orione
  • Ochotników Warszawskich
  • Stowarzyszenie Wiosna
  • OPS Śródmieście
  • Ośrodek Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT
  • Mladiinfo

i innych, którzy zaproszą Cię do siebie na przygodę z wolontariatem.

"Jeśli możesz coś zrobić lub marzysz, że mógłbyś to zrobić, zabierz się za to. Odwaga ma w sobie moc geniuszu." J.W. von Goethe.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook